Phoenix Contact FL MC EF 1300 MM SC FL MC EF 1300 MM SC - glasvezelconverter 1 stuks

Van het merk Phoenix Contact

Er zijn helaas geen Phoenix Contact FL MC EF 1300 MM SC FL MC EF 1300 MM SC - glasvezelconverter 1 stuks aanbiedingen op het moment.

Berichtje ontvangen zodra er aanbiedingen zijn?

Laat je emailadres hier achter, dan laten wij je met een kort berichtje per email weten wanneer er Phoenix Contact FL MC EF 1300 MM SC FL MC EF 1300 MM SC - glasvezelconverter 1 stuks aanbiedingen zijn. Zo zorg je dat jij als eerste op de hoogte bent, en het item voor de scherpste sale prijs in de uitverkoop koopt.

Product omschrijving

Glasvezelconverter met SC-duplex-glasvezelaansluiting (1300 nm), voor omzetting van 10/100BASE-T(X) naar Multimode-glasvezel (50/125 µm). Autonegotiation en Auto-MDI(X)-func... Klik verder voor meer info.

Specificaties

Merk Phoenix Contact
EAN 4046356689236