EFB Elektronik koppeling LC / SC duplex 4x singlemode Blauw

Van het merk Efb Elektronik

Er zijn helaas geen EFB Elektronik koppeling LC / SC duplex 4x singlemode Blauw aanbiedingen op het moment.

Berichtje ontvangen zodra er aanbiedingen zijn?

Laat je emailadres hier achter, dan laten wij je met een kort berichtje per email weten wanneer er EFB Elektronik koppeling LC / SC duplex 4x singlemode Blauw aanbiedingen zijn. Zo zorg je dat jij als eerste op de hoogte bent, en het item voor de scherpste sale prijs in de uitverkoop koopt.

Product omschrijving

De teksten voor dit artikel zijn een machinevertaling. De prestaties van deze adapter is speciaal ontworpen om de hoogste normen te voldoen aan Telcordia ontmoeten. Klik verder voor meer info.

Specificaties

Merk Efb Elektronik
EAN 4049759023799