KabelTriaxGlasvezel1xFCPC-stekker-1xFCPC-stekker9125100m

Kabel Triax Glasvezel [1x FC/PC-stekker - 1x FC/PC-stekker] 9/125µ 100 m

Van het merk Triax

Er zijn helaas geen Kabel Triax Glasvezel [1x FC/PC-stekker - 1x FC/PC-stekker] 9/125µ 100 m aanbiedingen op het moment.

Berichtje ontvangen zodra er aanbiedingen zijn?

Laat je emailadres hier achter, dan laten wij je met een kort berichtje per email weten wanneer er Kabel Triax Glasvezel [1x FC/PC-stekker - 1x FC/PC-stekker] 9/125µ 100 m aanbiedingen zijn. Zo zorg je dat jij als eerste op de hoogte bent, en het item voor de scherpste sale prijs in de uitverkoop koopt.

Product omschrijving

Optische kabel voor gebruik van koperen kabels, ook in de zwaarste omstandigheden. De glasvezelkabel beïnvloed geen elektronica. Door de geringe demping kan de optische kabel verre afst...

Specificaties

Merk Triax
EAN 5702663076716